Blog Naturalny

Przeczytaj o naturalnej pielęgnacji swojego ciała, dowiedz się które składniki są najbardziej skuteczne oraz jak Natura może uzdrowić Twoją cerę.

Jestem biologiem i uwielbiam czerpać z natury. Kiedy tworzyłam maseczki do twarzy, pierwszą moim tropem były właśnie glinki. Dlaczego? Przede wszystkim z ich stosowania czerpać możemy jednocześnie wiele korzyści.

Czytaj dalej

Olejek z dzikiej róży to polski olej, w których zakochałam się od pierwszego użycia. Nazywany również olejem młodości, powoduje, że skóra wręcz promienieje. Ma piękny, delikatny zapach i działa odprężająco.

Czytaj dalej

Pytanie wydaje się dziwne, prawda? Przecież każdy wie, że kosmetyk naturalny to taki… no właśnie, jaki? Czy każdy produkt reklamowany jako eko kosmetyk jest faktycznie naturalny? Czy przypadkiem nie jest tak, że bycie BIO jest modne, a my jako konsumenci jesteśmy nabierani na fałszywe deklaracje niektórych firm?

Czytaj dalej

Prezentujemy kilka prostych zasad, którymi warto kierować się w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Częstym powodem problemów skórnych na twarzy jest przesadna pielęgnacja, oczyszczanie czy nawilżanie. Dlatego postanowiliśmy pokazać proste, naturalne minimum, które pomoże utrzymać skórę w dobrej i naturalnej kondycji!

Czytaj dalej