Blog Naturalny

Przeczytaj o naturalnej pielęgnacji swojego ciała, dowiedz się które składniki są najbardziej skuteczne oraz jak Natura może uzdrowić Twoją cerę.

Wraz z wiekiem skóra na twarzy się starzeje i starzeć się będzie - niezależnie od naszych starań 😟. Są jednak rzeczy na które mamy wpływ. Wiemy, że są czynniki starzenie skóry przyspieszające i spowalniające. Wiedza ta jest narzędziem w naszych rękach, którą należy wykorzystać.

Czytaj dalej

Z poceniem to zawsze miałam problem. Jest to z jednej strony całkowicie naturalny proces, z drugiej jednak nie jest przecież ani przyjemny ani pożądany. Czy wobec tego można znaleźć jakieś rozwiązanie, naturalne oczywiście? Okazuje się, że można - wystarczy zrozumieć czym pocenie tak naprawdę jest.

Czytaj dalej

Dobranie odpowiedniego kremu do twarzy to dla wielu z Was długi i bardzo frustrujący proces. Wiem o tym, bo często po kobiecemu rozmawiamy sobie podczas targów. Uważam też jednak, że krem to tylko jeden z elementów rytuałów cery twarzy i to często wcale nie najważniejszy. Zobaczcie dlaczego!

Czytaj dalej

Lato to czas bardzo intensywny dla naszej skóry. Po zimie ściągamy grubą odzież chroniącą nas przed chłodem i wiatrem. Nie jest nam ona już potrzebna - w końcu chcemy poczuć muśnięcie słońca! Tym samym skóra zostaje wystawiona na działanie czynników zewnętrznych. Jak się do tego przygotować?

Czytaj dalej

Krem do stóp z mocznikiem to bardzo skuteczna kuracja na pękające pięty. Tym razem proponujem Tobie nasze naturalne sposoby na suche pięty. Poznaj przyczynę oraz naucz się jak zapobiegać wysuszaniu pięt.

Czytaj dalej

Czy zastanawiasz się nad tym, co wlewasz do zlewu? Czy wiesz, co potem się z tym dzieje? Kosmetyki “drogeryjne” stosowane do codziennej pielęgnacji mają często w składach substancje, które zanieczyszczają wodę na długie lata.

Czytaj dalej

Czas zacząć konsekwentną, pełną Natury walkę o zdrową skórę twarzy. Radzimy jak przywrócić balans cerze oraz dajemy sprwadzone rozwiązanie problemów ze skórą twarzy.

Czytaj dalej

Naturalne peelingi dostarczają naszej skórze orzeźwienia oraz niezbędnego oczyszczenia. Ich wpływ na kondycję naszej cery może być naprawdę dobroczynny. Warunkiem jest ich odpowiednie stosowanie oraz zrozumienie ich roli w codzinnej pielęgnacji.

Czytaj dalej

Prezentujemy kilka prostych zasad, którymi warto kierować się w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Częstym powodem problemów skórnych na twarzy jest przesadna pielęgnacja, oczyszczanie czy nawilżanie. Dlatego postanowiliśmy pokazać proste, naturalne minimum, które pomoże utrzymać skórę w dobrej i naturalnej kondycji!

Czytaj dalej