Blog Naturalny

Przeczytaj o naturalnej pielęgnacji swojego ciała, dowiedz się które składniki są najbardziej skuteczne oraz jak Natura może uzdrowić Twoją cerę.

Wraz z wiekiem skóra na twarzy się starzeje i starzeć się będzie - niezależnie od naszych starań 😟. Są jednak rzeczy na które mamy wpływ. Wiemy, że są czynniki starzenie skóry przyspieszające i spowalniające. Wiedza ta jest narzędziem w naszych rękach, którą należy wykorzystać.

Czytaj dalej

Z poceniem to zawsze miałam problem. Jest to z jednej strony całkowicie naturalny proces, z drugiej jednak nie jest przecież ani przyjemny ani pożądany. Czy wobec tego można znaleźć jakieś rozwiązanie, naturalne oczywiście? Okazuje się, że można - wystarczy zrozumieć czym pocenie tak naprawdę jest.

Czytaj dalej

Jestem biologiem i uwielbiam czerpać z natury. Kiedy tworzyłam maseczki do twarzy, pierwszą moim tropem były właśnie glinki. Dlaczego? Przede wszystkim z ich stosowania czerpać możemy jednocześnie wiele korzyści.

Czytaj dalej

Krem do stóp z mocznikiem to bardzo skuteczna kuracja na pękające pięty. Tym razem proponujem Tobie nasze naturalne sposoby na suche pięty. Poznaj przyczynę oraz naucz się jak zapobiegać wysuszaniu pięt.

Czytaj dalej

Apetyczny kosmetyk, czyli nakarm swoją cerę tym, co sam najchętniej byś zjadł. W kosmetykach naturalnych kryje się mnóstwo wartościowych składników i substancji, które potrafią im nadać bardzo apetycznego charakteru.

Czytaj dalej

Pielęgnacja włosów naturalnym szamponem daje niezwykłe efekty. W eko szamponach nie ma szkodliwych sls oraz chemicznych detergentów, które w długiej perspektywie niszczą nasze włosy i skórę głowy. I co najważniejsze - naturalny szampon jest przyjemny w użyciu!

Czytaj dalej

Niedoskonałości skóry to problem, z którym większość z nas mierzy się na co dzień. Często zapominamy, że aby się ich pozbyć trzeba działać kompleksowo. Odpowiednio dobrany zestaw kosmetyków naturalnych pozwoli skórze przywrócić odpowiedni balans i równowagę.

Czytaj dalej