EKO ŚWIĘTA taniej 15% z kodem EKOTYKI

Blog Naturalny

Przeczytaj o naturalnej pielęgnacji swojego ciała, dowiedz się które składniki są najbardziej skuteczne oraz jak Natura może uzdrowić Twoją cerę.

nasze kosmetyki

Eko święta w Opcji Naturze

Apetyczny kosmetyk, czyli nakarm swoją cerę tym, co sam najchętniej byś zjadł. W kosmetykach naturalnych kryje się mnóstwo wartościowych składników i substancji, które potrafią im nadać bardzo apetycznego charakteru.

Czytaj dalej

Prezentujemy kilka prostych zasad, którymi warto kierować się w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Częstym powodem problemów skórnych na twarzy jest przesadna pielęgnacja, oczyszczanie czy nawilżanie. Dlatego postanowiliśmy pokazać proste, naturalne minimum, które pomoże utrzymać skórę w dobrej i naturalnej kondycji!

Czytaj dalej

Czas zacząć konsekwentną, pełną Natury walkę o zdrową skórę twarzy. Radzimy jak przywrócić balans cerze oraz dajemy sprwadzone rozwiązanie problemów ze skórą twarzy.

Czytaj dalej

Czy zastanawiasz się nad tym, co wlewasz do zlewu? Czy wiesz, co potem się z tym dzieje? Kosmetyki “drogeryjne” stosowane do codziennej pielęgnacji mają często w składach substancje, które zanieczyszczają wodę na długie lata.

Czytaj dalej

Olejek z dzikiej róży to polski olej, w których zakochałam się od pierwszego użycia. Nazywany również olejem młodości, powoduje, że skóra wręcz promienieje. Ma piękny, delikatny zapach i działa odprężająco.

Czytaj dalej

Pielęgnacja włosów naturalnym szamponem daje niezwykłe efekty. W eko szamponach nie ma szkodliwych sls oraz chemicznych detergentów, które w długiej perspektywie niszczą nasze włosy i skórę głowy. I co najważniejsze - naturalny szampon jest przyjemny w użyciu!

Czytaj dalej

Pytanie wydaje się dziwne, prawda? Przecież każdy wie, że kosmetyk naturalny to taki… no właśnie, jaki? Czy każdy produkt reklamowany jako eko kosmetyk jest faktycznie naturalny? Czy przypadkiem nie jest tak, że bycie BIO jest modne, a my jako konsumenci jesteśmy nabierani na fałszywe deklaracje niektórych firm?

Czytaj dalej

Niedoskonałości skóry to problem, z którym większość z nas mierzy się na co dzień. Często zapominamy, że aby się ich pozbyć trzeba działać kompleksowo. Odpowiednio dobrany zestaw kosmetyków naturalnych pozwoli skórze przywrócić odpowiedni balans i równowagę.

Czytaj dalej

Naturalne peelingi dostarczają naszej skórze orzeźwienia oraz niezbędnego oczyszczenia. Ich wpływ na kondycję naszej cery może być naprawdę dobroczynny. Warunkiem jest ich odpowiednie stosowanie oraz zrozumienie ich roli w codzinnej pielęgnacji.

Czytaj dalej