Natura. To proste.

Poznaj nas
Opcja Natura o nas

Rodzinna manufaktura kosmetyczna

Kosmetyki Opcja Natura to przede wszystkim prostota i skuteczność. Do ich produkcji używamy tylko naturalnych składników dobranych tak, aby kosmetyk po prostu działał. Wiemy, że w Naturze tkwi ogromna siła, dlatego pakujemy ją do naszych słoiczków i buteleczek. Każdy składnik ma swoje zadanie, a receptury dobrane są w taki sposób, aby uzyskać naturalny balans.

Nasza historia

Założycielką marki jest Agata Suliga. Kiedyś harcerka, dziś matka i zapalona miłośniczka przyrody, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. To jej pasja, determinacja i miłość do Natury pozwoliła rozwinąć projekt Opcja Natura. Kosmetyki naturalne tworzy od 2015 roku. Na początku na potrzeby własnej rodziny, aby unikać chemii. Jednak bardzo szybko okazało się, że ucieczki od sztucznego, chemicznego świata nęcących sztucznymi zapachami kosmetyków poszukuje więcej osób. Tak zrodził się pomysł stworzenia własnej marki.

Wykształcenie magistra biologii oraz miłość do roślin - to dzięki temu receptury kosmetyków od początku były przepełnione naturalnymi wyciągami z ziół oraz roślinnymi ekstraktami. Zawsze szukaliśmy rozwiązania w Naturze, łącząc różne składniki tak, aby swoim zapachem i konsystencją wręcz kusiły.

Lata pracy, nabywania wiedzy i udoskonalania receptur pozwoliły na powstanie unikatowej marki. Opcja Natura to naturalnie skuteczne kosmetyki. Bez wyrzeczeń, ale też bez nadmiernych komplikacji. Tworząc Opcję Naturę nie śpieszyliśmy się. Zbieraliśmy opinie użytkowników, powoli oswajaliśmy kolejne naturalne składniki. Dzięki temu powstały produkty unikatowe, w które włożyliśmy całą naszą wiedzę oraz serce.

Nasza misja

Chcemy, aby kosmetyki naturalne były łatwo dostępne dla każdego. Dlatego wymagamy przede wszystkim od siebie i od swoich produktów. Muszą one być atrakcyjne, przystępne cenowo i jednocześnie naturalne. Staramy się udowodnić, że wszystko to da się zrobić!

Agata Suliga
"Cieszy mnie każda chwila spędzona na recepturowaniu i produkowaniu kosmetyków. Jednak największa satysfakcja to informacje od Was i historie Waszej skóry, która dzięki Naturze nabiera blasku. To energia, która od Was płynie napędza mnie do dalszej pracy!"

- Agata Suliga, właścicielka Opcja Natura.

Opcja Natura. Naturalnie skuteczne kosmetyki.